­

Ilgiausi anekdotai, kategorija Narkomanai

­
(3.6)

Eina pavargęs policininkas po darbo namo, susikūprinęs visas, darbo diena buvo sunki: 3 išžaginimai, 4 plėšimai, 9 vagystės... Žiūri, parke ant suoliuko narkomanas sėdi, žolytę su pasimėgavimu traukia. Policininkui nervai nebeišlaikė, išsitraukė pistoletą ir nušovė narkomaną. Narkomanas net žolytės nespėjo eilinį kartą užtraukti, kaip atsidūrė rojuje. Mato - žolytė dar dega, tai jis užsitraukė ir apsidairė. O čia Dievas priėjo ir klausia:
- Ką čia darai?
- Žolytę rūkau.
- Nagi duokš pamėgint.... Nu geras daiktas! Klausyk, aš tave atgal į žemę nusiųsiu, o to žolytę augink ir man čionai pristatinėk, gerai?
Narkomanas sutiko. Dievas jį nusiuntė atgal į žemę. Po savaitės eina tas pats policininkas, žiūri - sėdi narkomanas ant suoliuko, žolytę traukia!
- Klausyk, taigi aš tave dar prieš savaitę nušoviau! Kaip tu čia vėl?
- O mane Dievas atgal atsiuntė.
- O kad man taip kokius trejus metus atgal... Tikrai kitaip gyvenimą susitvarkyčiau, bizniuką kokį padaryčiau...
Narkomanas:
- Jokių problemų. Galiu suveikt. Tris metus atgal permesim.
Policininkas:
- Tikrai? O kiek tas kainuos?
Narkomanas:
- 1 kg žolės. Atneši - bus tau trys metai atgal.
Policininkas greitai žolės suorganizavo, atnešė, atidavė ir pykšt dar kartą narkomaną. Narkomanas vėl į rojų. Dievas klausia:
- Na? Atnešei žolės?
- Va, visas kilogramas. Turiu tokį nedidelį prašymėlį... Policininkas, kuris gavo tą žolę, prašė, kad kaip nors jį tris metus atgal perkelti, jis nori sau gyvenimą pataisyti... Ar negalėtumėt padėt?
Dievas:
- Jokių problemų. Va ten, už kalvelės rasi varpinę. Nueisi, paskambinsi tris kartus, tris metus atgal tą policininką perkelsi.
Narkomanas nuėjo. Dievas laukė, laukė... Jau vakaras atėjo, saulė nusileido. O narkomano kaip nėr taip nėr. Neiškentęs nuėjo prie varpinės, žiūri - narkomanas varpinėje įsikabinęs kad skalambija, kad skalambija ir rėkia:
- Nu "žalias", aš tave pas dinozaurus nusiųsiu!

- įvertink!
­
(3.04)

╚► apie narkomanus ♥
Stovi ant saligatvio trys narkomanai ir stabdo masinas. Sustoja taksi. Narkomanai klausia: -Ar nuvesi iki stoties keturis? -Bet jus tik trys. -O tu ka, su mumis nevaziuosi?

Grizhta narkomanas namo, vidurnakti, nueina i virtuve pasiima puoda barshciu ir pila sau i burna tuo paciu pats apsipildamas, tuo metu ieina mama: -Suneli gal tu i lekshte isipilk? -Kas apsirukes? Ash apsirukes?

Sedi du prisiruke narkomanai bute. Vienas sako: -Iseik. Po valandos. -Neiseisiu. Po valandos. -Tada as ant taves uzsiundysiu suni. Po valandos. -Neuzsiundysi. Po valandos. -Reksai, fass. Po valandos. -Au!

Nusipirko narkomanas kazkokio naujo kaifo uz nerealias babkes, uzsimete ir nuejo namo. Atsistojo prie lango ir galvoja "keista kazko visai" truputi velaiu "Ne! Rimtai neveza, kazkoks sh..as" ir po to garsiai sako: -Jauciu einu geriau po miesta pasivaikciosiu... Mamos balsas ish virtuves: -Eik,eik a to jau tris dienas kaip debilas prie lango stovi...

Papuole narkomanas i pragara, vaikshto vaikshto ziuri - visas laukas kanapiu! Jis tik skina ir skina, tuoj atejo velnias ir sako: -Kam tu skini paziurek kiek kruvu priskinta! Narkosha pasiziuri - rimtai!pilna! Jis tik kad prades kasiakus sukti tik suka suka jam velnias ir sako: -Tu ka? paziurek kiek prisukta! Narkomanas ziuri - stebuklas ir velniui: -Duok greit dektuku!!! -Taip, taip, jei butu dektuku - butu rojus...


Ateina pas narkomana mirtis ir sako tipo einam su manim, tas atsako gerai - tik dar parukom po kasiaka ir einam. Nu paruke ir mirtis viska pamirshus ishejo. Kita diena tas pat, dar po dienos ateina mirtis ir sako : -Gerai, parukom ir ash eisiu...

Stovi narkomanas prie pelkes ir pasiemes pagali krapstosi. Prie jo prieina kitas narkomanas ir klausia: -Ka tu cia veiki? -Ryklius baidau. -Kazko nematau as tavo rykliu? -Nematai? Reiskia gerai baidau.

- įvertink!
­
(4.24)

Pora vyrukų pakliuvo į teismą - už tai kad rūkė žolę. Teisėjas, pažiūrėjęs į juos, nusprendė, kad jie dar per jauni ir nelabai tenusikaltę, kad sėstų į kalėjimą, o be to, kam gi nepasitaiko tos žolės parūkyti. Taigi ir sako jiems:
- Žinokite, kad žolės rūkymas yra nusikaltimas, ir aš galiu jus pasodinti į kalėjimą. Tačiau aš nusprendžiau duoti jums šansą: šį savaitgalį jūs turėsite vaikščioti miesto centre ir visiems pasakoti apie žolės žalą, stengtis, kad jūsų draugai nustotų ją rūkyti. O paskui man apie tai papasakosite.
Vyrukai, laimingi, kad lengvai išsisuko, visą savaitgalį grūzino draugelius, kad žolė yra labai blogai. Pirmadienį nuėjo pas teisėją.
- Aš nupaišiau ant popieriaus lapo du ratus: vieną mažą, o kitą - keturgubai didesnį. Visiems savo draugams pasakojau, kad, kol nerūkiau žolės, mano smegenys buvo kaip didelis ratas, o dabar pasidarė kaip mažasis. 17 žmonių man prisiekė, kad daugiau žolės nerūkys.
- Šaunuolis! - pagiria teisėjas ir klausia kito: - O kaip tau sekėsi?
- O aš įkalbėjau mesti rūkyti žolę 159 žmones, - sako kitas.
- Kaip tau tai pasisekė? Ar nemeluoji? - Nustemba teisėjas.
- Labai paprasta, - paaiškina vyrukas. Aš nupaišiau ant popieriaus lapo du ratus: didelį ir mažą. Apie mažajį pasakojau, kad taip atrodė mano užpakalis, kol manęs, pučiančio, nesučiupo policija. O apie didįjį pasakojau, kad taip ėmė atrodyti mano užpakalis po to, kai porą parų praleidau areštinėje.

- įvertink!
­
(3.46)

Maskva. Lietuviui liko trejetas valandų iki traukinio... Nėra ką veikti... Ir jis nusprendė nueiti į pirtį - "Bania". Kaitinasi lietuvis - gera... Tik prieina bachuras ir sako:
- Kaliosiki budeš?
...litovcas pagalvojo...
- Budu...
Na, babkes sumokėjo... Užsimetė... žiūri, kad neveža... Nuvarė pas tą patį bičą:
- Tai kad jokio poveikio nėr...
Tai litovcas susimokėjo dar ir vėl užsimetė... Ir vėl jokio poveikio... Na, eina lietuvis atsiimti pinigų už nekokybišką produktą - tik žiūri, kad bičelis susikrauna manatkes ir išeina... Lietuvis užsimeta rankšluostį ir į gatvę, paskuj jį... Bičas sėda į mašiną ir nurūksta... Lietuvis pasigauna taksą ir, tik vienu rankšluosčiu apsimaturiavęs, paskui jį...
- Za etoj mašinoj bystra...
Važiuoja jau 5min ir taksistas klausia:
- A dengi jest...?
- Ty dagani tolka mašynu i dengi budut... Mnoga deneg.
Taksistas:
- Net, tak nepaidiot... Ir išmeta litovcą su vienu rankšluosčiu vėlyvą rudenį vidury Maskvos. Lietuvis apsidairo... Maskvos nepažysta... traukinys už valandos... Šalta... Dokumentai ir pinigai pirtyje liko... Ir dar vidurius nerealiai susuko... Tas pamatė krūmus, įlindo į juos... Tik pritūpė nusi**kti... O jam per petį kažkas patapšnoja ir sako:
- E, paren... v bane kakat nenada...

- įvertink!
­
(4.04)

Mėgstantis išgerti vyras dėl ligos turėjo susilaikyti nuo gėrimo 3 mėnesius. Praėjus porai mėnesių, prieš jam išeinant į darbą, jo žmona prašo: grįždamas namo, užeik pas laikrodininką ir paimk sutaisytą mūsų "gegutės laikrodį". Po darbo, vyras paima laikrodį ir eina namo, bet pakelyje sutinka savo buvusį butelio draugą, kuris jį prikalbina užeiti į barą ir išgerti keletą bokalų.Tie keli bokalai pavirto į kelioliką ir vyrukas grįžo namo apie pirmą valandą nakties. Bijodamas pažadinti žmoną,tyliai atrakino duris, nusimovė batus ir patykom lipa laiptais į savo miegamajį. Staiga, viduryje laiptų laikrodis užkukuoja vieną kartą KU-KU, tai rodo, kad yra pirma valanda.Vyras greitai susivokia ir užkukuoja dar 10 kartų KU-KU, suprask, dar tik 11 valanda. Kitą rytą, per pusryčius, jo žmona sako: nešk laikrodį atgal pas laikrodininką, kad gerai pataisytų. Jis klausia žmonos kodėl, o ji sako: vakar naktį laikrodis užkukavo viena kartą, po to nusikeikė "Po velnių!" ir dar užkukavo 10 kartų....

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­